Tworzymy z pasją
W Artgeist od niemal 20 lat tworzymy biznes oparty na designie i pasji tworzenia. Poznaj największego w Polsce producenta dekoracji ściennych docierającego do Klientów na całym świecie!
Nasze produkty
Odkryj naszą ofertę
Obrazy
Tapety i fototapety
Parawany
Plakaty
Malowanie po numerach
Tekstylia
O nas
Kim jesteśmy

Zaczynaliśmy w 2004 r. jako niewielki wrocławski start-up - od początku napędzała nas ambicja, by naszym wyjątkowym designem podbić serca klientów w całej Europie. Po niemal 20 latach działalności możemy powiedzieć, że zrealizowaliśmy swój plan: jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów dekoracji ściennych, oferującym swe produkty Klientom na całym świecie.

Działamy zarówno w segmencie D2C, przez sklep własny Bimago oraz dzialałność na największych światowych marketplace'ach, jak i w obszarze B2B, gdzie mocno rozwijamy naszą markę Artgeist Dropshipping.

O nas
Artgeist w liczbach

250

Ponad 250 pracowników

34

Wysyłka do 34 krajów na całym świecie

9

Obsługa klientów w 9 językach

55 000

Miesięcznie wysyłamy 55 tys. paczek

NASZE MARKI
Poznaj nasze marki konsumenckie
Odwiedź stronę
Bimago, sklep własny marki Artgeist, powstał w 2009 r. Oferuje szeroką gamę obrazów i fototapet, systematycznie rozszerzając swój asortyment o nowe wzory (zgodne z najmodniejszymi trendami) i nowe typy produktów (ostatnio m. in. obrazy okrągłe i fototapety wodoodporne). W sklepie regularnie pojawiają się nowe kolekcje tematyczne wraz z propozycjami aranżacji wnętrz, a odwiedzających wspiera wielojęzyczny zespół obsługi klienta.
Odwiedź sklep
Nasz największy sklep na platformie Amazon oferujący wszystkie typy produktów z naszego asortymentu: od obrazów, plakatów i fototapet, przez dekoracyjne parawany i zestawy do malowania po numerach aż po mapy-zdrapki i dekoracyjne szklane panele do kuchni. Sklep murando należy aktualnie do jednych z topowych sprzedawców na niemieckim Amazonie w kategorii Home &Garden i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów.
Odwiedź sklep
Nasza druga marka konsumencka sprzedająca na największych globalnych marketplace'ach to decomonkey. Jej oferta skierowana jest do młodego, dynamicznego konsumenta - otwartego na nowe trendy i nowinki ze świata designu. W ofercie sklepu znajdują się topowe wzory naszych obrazów i fototapet, a także bardzo popularne w ostatnim czasie galerie ścienne i zestawy plakatów.
B2B / Dropshipping
Rozpocznij współpracę z Artgeist Dropshipping!

W segmencie B2B intensywnie rozwijamy naszą współpracę z partnerami z całego świata w modelu dropshippingowym. Naszą przewagą jest tu wieloletnie doświadczenie (integracja z ponad 200 partnerami) i bardzo niski poziom zwrotów i reklamacji. W modelu dropshippingowym udostępniamy naszym partnerom bazę produktów (wraz z materiałem graficznym i marketingowym) - sprzedaż odbywa się w sklepie partnerskim, natomiast po naszej stronie realizowana jest produkcja i wysyłka zamówień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kariera
Dołącz do naszego zespołu

#TeamArtgeist wciąż się rozwija! Jesteśmy przekonani, że do budowania biznesu potrzebny jest zgrany, profesjonalny i kreatywny zespół, dlatego stale prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska - od produkcji, przez zespoły specjalistyczne (takie jak IT, księgowość, dział prawny czy sprzedaż) aż po wyższą kadrę managerską.

Myślisz, że świetnie pasował(a)byś do naszego zespołu, a Artgeist może być Twoim idealnym miejscem do pracy? Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy - być może szukamy właśnie Ciebie!

Dlaczego Artgeist?
Nasi pracownicy o nas
Paulina

"Cenię Artgeist za to, że daje mi szansę na rozwój i sprawdzenie się w nowych wyzwaniach zawodowych. Często zmieniam pracę - ale nie pracodawcę!"

Paulina, Head of Corporate Affairs

Gosia

"Dzięki pracy w Artgeist rozwinęłam się i zdobyłam doświadczenie. Wsparcie współpracowników i pozytywna atmosfera towarzyszy mi w pracy na co dzień."

Gosia, ESG Analyst

Martyna

"Praca w Artgeist dała mi możliwość rozwijania skrzydeł wśród kreatywnych i inspirujących ludzi tworzących zgrany zespół."

Martyna , Head of Marketplaces

Mateusz

"Pracując w Artgeist, mam przyjemność być częścią czegoś wyjątkowego i innowacyjnego. To fascynujące, że mamy możliwość testowania i wdrażania najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych."

Mateusz, Head of SEO & Content